Робота з батьками

06/08/2018
Важливе від Google!!!
Ресурси для батьків
Ми розуміємо, що батьки та опікуни іноді цікавляться поведінкою дітей у мережі. Представляємо інструменти й ресурси, за допомогою яких можна налаштувати використання YouTube для всієї сім'ї.
З якого віку дитина може користуватися YouTube?
Для входу в YouTube потрібен обліковий запис Google, що відповідає мінімальним віковим вимогам.  Якщо ваше відео буде позначено як неприйнятне й після перевірки ми з’ясуємо, що ви неправильно вказали свій вік під час створення облікового запису, ваш обліковий запис буде видалено.
Поради й підказки
Ми просимо всіх наших користувачів ознайомитися з правилами спільноти, щоб зрозуміти, який вміст і поведінка прийнятні на YouTube.
Поради щодо безпеки в мережі для батьків від Google і Common Sense Media.
  • Нехай ваші неповнолітні діти створять власні списки відтворення з улюблених відео, а ви створіть свої. Потім перегляньте їх разом. Ви побачите, чим цікавляться ваші діти, а вони, у свою чергу, дізнаються більше про вас.
  • Покажіть дітям, що ви дивилися в дитинстві, створивши список відтворення з фрагментів своїх улюблених програм.
  • Перетворіть перегляд відео в YouTube на гру: спробуйте вгадати, які відео популярні в певному місці, а потім перевірте свої здогадки за допомогою розширеного пошуку. Це гарна нагода поговорити з дітьми про смаки, схожі та відмінні риси різних культур.
  • Стежте, з ким ваш підліток взаємодіє на YouTube.
Інструменти
  • Невідповідний вміст. Якщо ви натрапили на відео, яке здається вам невідповідним або порушує наші правила спільнотиповідомте про нього. Це найшвидший спосіб звернути нашу увагу на потенційно неприйнятний вміст. Фахівці з політики YouTube розглядають відео, про які повідомляють користувачі, цілодобово та без вихідних.
  • Конфіденційність. Якщо ви вважаєте, що конфіденційність вашої дитини порушено (наприклад, її зображення або особисту інформацію використано без її згоди), прочитайте Правила конфіденційності, щоб дізнатися більше про нашу політику конфіденційності та як подати скаргу. Перегляньте розділ Конфіденційність нашого Центру безпеки, щоб отримати додаткову інформацію.
  • Переслідування та кібер-залякування
  • Якщо хтось залякує вашого підлітка на YouTube, порадьте йому заблокувати користувача. Це допоможе уникнути подальших повідомлень.
  • Модерування коментарів у каналі. За допомогою ряду інструментів ваша дитина може видаляти коментарі, опубліковані в каналі, або модерувати їх до публікації. Докладніше.
  • Відвідуйте канал свого підлітка. Переглядайте, що ваша дитина публікує у своєму каналі. Перевіряйте її "Вибране" та канали YouTube, на які вона підписана. Вони можуть дати уявлення про те, що дитина переглядає на сайті.
  • Налаштування конфіденційності та безпеки. YouTube має низку інструментів і налаштувань, які допомагають користувачам керувати своєю роботою на сайті. Більше про ресурси, доступні для ваших дітей, можна дізнатись у статті Налаштування конфіденційності та безпеки.



батьківські збори «вчимося батьківської майстерності» from Liliya Pokhylko

МЕМОРАНДУМ ДІТЕЙ СВОЇМ БАТЬКАМ

1. Не зламайте мене. Я абсолютно точно знаю, що я не повинен мати все те, чого я прошу. Я тільки перевіряю вас.
2. Не бійтеся бути рішучими зі мною. Мені це подобається, оскільки тоді я знаю, як далеко зайшов.
3. Не застосовуйте до мене силу. Це переконає мене, що силою можна вирішити все. Я швидше відгукнуся, якщо мене просто поведуть за собою.
4. Не будьте непослідовними. Це заплутує мене, я можу відмовитися навіть від того, що добре знаю та вмію робити.
5. Не давайте зайвих обіцянок, якщо ви не можете їх виконати. Я можу втратити довіру до вас.
6. Ніколи не піддавайтеся на мої провокації, коли я кажу або роблю щось для того, щоб засмутити вас. Інакше я й надалі намагатимуся здобувати такі «перемоги».
7. Не дуже засмучуйтеся, коли я кажу «Я ненавиджу тебе». Я не маю на увазі саме це, але хочу, щоб ви почувалися себе винними за те, що зробили мені зле.
8. Ніколи не змушуйте мене почуватися себе маленьким. Я обов'язково зреагую і виставлятиму себе «великою цяцею».
9. Не акцентуйте уваги на моїх «поганих звичках». Це тільки надихне мене продовжувати робити саме так.
10. Не робіть зауважень у присутності чужих людей. Я краще зрозумію вас, коли ви спокійно поговорите зі мною віч-на-віч.
11. Не обговорюйте мою поведінку, коли конфлікт у розпалі. З багатьох причин я не дуже добре вас зрозумію. Абсолютно правильно вимагати від мене нормальної поведінки, але давайте поговоримо про це пізніше.
12. Ніколи не робіть за мене те, що я можу зробити сам. Це примушує мене почуватися маленьким і я продовжуватиму використовувати вашу допомогу.
13. Не намагайтеся постійно повчати мене. Ви самі здивувалися б, якби дізналися, що я давно знаю, що добре, а що — погано.
14. Не будьте дуже вимогливими. Якщо ви поводитиметеся так, я буду змушений захищатися і не слухатиму вас.
15. Не змушуйте мене відчувати, що мої помилки є моїми гріхами. Я маю навчитися помилятися, оскільки без цього нічого у житті не буває.
16. Не вимагайте від мене пояснень моєї поганої поведінки, оскільки я справді не знаю, чому вчинив саме так.
17. Не перевіряйте постійно мою чесність, оскільки я можу злякатись і швидко навчуся брехати.
18. Не забувайте, що я часто експериментую і роблю це із задоволенням. Так я вчусь, тому треба змиритися з цим.
19. Не захищайте мене від обставин, оскільки я вчуся лише на власному досвіді.
20. Не переймайтеся моїми «маленькими хворобами», оскільки я можу швидко зрозуміти, що дуже приємно, коли тобі приділяють багато уваги.
21. Не відмахуйтеся від мене, коли я вас про щось запитую.
22. Не думайте, що, вибачившись переді мною, принизите власну гідність. Чесне визнання своїх помилок викличе в мене дуже теплі почуття до вас.
23. Ніколи не кажіть, що ви абсолютно безгрішні та ідеальні.
24. Не дозволяйте собі показати, що ваші переживання щось більше, ніж мої. Від цього я ще більше злякаюся. Показуйте мені свою мужність.
25. Не забувайте, що я не можу існувати без підтримки та розуміння. Але я не повинен нагадувати вам про це, чи не так?

Немає коментарів:

Дописати коментар